1

تخفیف های دیجی کالا

http://hamyareweb.co

بهترین و بروزترین کدهای تخفیف دیجی کالا هر روز کدها و کوپن های تخفیف دیجی کالا در این صفحه قرار می گیرند

Read »
Garshasbi's picture
Created by Garshasbi 2 years 6 days ago – Made popular 2 years 6 days ago
Category: Business   Tags:

انواع کسب و کار اینترنتی

kairn5412a 31 weeks 4 days 2 hours 17 min ago

در درس قبلی آموخته اید که راه های بی پایان برای درآمدزایی آنلاین وجود دارد ، اما برخی از آنها راحت تر از سایرین هستند.

در این درس قصد داریم 9 نوع تجارت مختلف آنلاین را تجربه کنیم و بفهمیم کدام یک برای شما مناسب است.

تبلیغات
ممکن است درباره افرادی که یک وب سایت ایجاد می کنند ، برخی تبلیغات Google را در آن جا ببندید ، بشنوید و سلام presto ، آنها پول زیادی می گیرند.
انواع کسب و کار اینترنتی

خوب ، مشکلی که وجود دارد این است که برای به دست آوردن درآمد قابل توجهی از تبلیغات ، به یک تن رفت و آمد نیاز دارید. شما به یک جریان ثابت از افرادی که از وب سایت یا Instagram خود یا هر آنچه که هست بازدید می کنید ، نیاز دارید و برای ساخت آن معمولاً ماه ها طول نمی کشد.

بنابراین ، کسب درآمد اینترنتی از طریق تبلیغات: سریع ، آسان نیست.

بازاریابی وابسته
این اساساً به معنای توصیه محصولات یا خدمات سایر افراد و پرداخت هزینه کمیسیون برای هر مراجعه کننده است.

و چالش در اینجا تقریباً مشابه تبلیغات است.

شما همچنین نیاز به ایجاد مخاطب قابل توجهی برای درآمدزایی در انجام بازاریابی وابسته دارید ، و نه تنها این ، بلکه باید اعتماد آن مخاطبان را نیز بدست آورید تا توصیه های شما را جدی بگیرند.

و دوباره ، این زمان می برد.

بنابراین ، کسب درآمد آنلاین از طریق بازاریابی وابسته: سریع ، آسان نیست.

وبلاگ نویسی / Vlogging
من با این کار تجربه زیادی دارم ، اکنون سالهاست که مشغول وبلاگ نویسی و وبلاگ نویسی هستم.

سال گذشته بیش از 500،000 بازدید از صفحه در وب سایت من و بیش از 300،000 بازدید از ویدیو در YouTube داشتم.

این اعداد در واقع زیاد نیستند - آنها در بهترین حالت متوسط ​​هستند ، اما باور کنید که فقط برای دستیابی به این اعداد زمان و تلاش زیادی صرف شد.

و حتی با این که بسیاری از افراد وبلاگ من را می خوانند و فیلم های من را تماشا می کنند ، من به عنوان یک وبلاگ نویسی یا یک vlogger برای حمایت از شیوه زندگی من جایی نمی گیرم.

بنابراین ، کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی یا وبلاگ نویسی: سریع ، آسان نیست.

تولید و فروش محصولات دیجیتال
من همچنین طی سالهای متمادی این کار را انجام داده ام ، با ایجاد کتابهای الکترونیکی ، دوره های آنلاین ، انواع مختلفی از این کتاب ها را ایجاد و فروش کرده ام.

آخرین محصول دیجیتالی من یک دوره آنلاین بود ، و با وجود این که از نظر مالی خوب بود و به صدها نفر کمک کرد ، برای ساخت ، بازاریابی و نگهداری نیز زمان و تلاش زیادی صرف کرد.

من اگر همین مقدار وقت و تلاش را در نوع دیگری از تجارت آنلاین که در یک دقیقه به شما می گویم سرمایه گذاری می کردم ، درآمد بیشتری کسب می کردم.

بنابراین ، کسب درآمد آنلاین از طریق ایجاد و فروش محصولات دیجیتال: سریع ، آسان نیست.

Dropshipping

بله ، نه

dropshipping واقعی امروزه به طور فزاینده ای محبوب است و چندین دوست من این کار را انجام می دهند.

این اساساً شامل فروش کالاهای بدنی به مشتریان است ، بدون اینکه خود آن کالاها را انبار کنید. بنابراین شما فروش را انجام می دهید و سپس یک عمده فروش یا تولید کننده را برای ارسال مستقیم به مشتری بدست می آورید.

و بله ، این می تواند بسیار پرسود باشد.

ولی!

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، باید زمان قابل توجهی را بدست آورید تا همه چیز را در دست بگیرید و سود خود را شروع کنید ، زیرا قطعات متحرک زیادی وجود دارد.

همچنین ، رقابت در اینجا سخت است. اگر جای خوبی برای خود پیدا کرده اید ، معمولاً بهتر است آن را مخفی نگه دارید ، زیرا بسیاری از رقبای قدرتمند در آنجا با منابع فراوان در آنجا حضور دارند و آنها می توانند شما را به سرعت از کار بیاندازند.

بنابراین ، کسب درآمد آنلاین از طریق dropshipping: سریع ، آسان نیست.

SaaS
این به معنای نرم افزار به عنوان یک سرویس است.

نمونه ای از تجارت SaaS می تواند نرم افزاری حسابداری باشد که برای هر ماه می پردازید یا نرم افزار لیست پستی که برای هر ماه پرداخت می کنید. Dropbox و Slack مشاغل مشهور SaaS هستند.

SaaS در واقع می تواند بهترین مدل تجارت آنلاین در خارج باشد. این نرم افزار است ، بنابراین همه دیجیتال است و مشتریان شما معمولاً به طور مکرر به شما می پردازند.

من واقعاً مدت زمان قابل توجهی را صرف ساختن یک تجارت SaaS کرده ام و حتی 3600 دلار در یک دوره صرف کرده ام تا یاد بگیرم که چگونه این کار را انجام دهم. تلاشهای من در نهایت ناکام ماند - یا حداقل آنها هنوز موفق نشده اند. بیایید در اینجا مثبت بمانیم - زیرا کار سخت زیادی انجام شده است.

من احتمالاً روزی دیگر امتحان خواهم کرد ، اما من با درک این مطلب که سریع نیست ، این کار را انجام می دهم و کار ساده ای نیست.
karino academy

User login

randomnessfucky